Hatay, Antakya, Defne, Samandağ, Arsuz Radyosu Dinle

Eryılmaz: Sorunları çözme noktasındaki çalışmalarımızı sürdüreceğiz…

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler ilçe merkezinde ki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar. Atatürk Mahallesi Filiz Sokak’ta (Eski Vergi Dairesi yanı) yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmak isteyen Samandağ Belediyesi , trafik akışının sağlanabilmesi için refüj yapım çalışmaları ve yaya güvenliğini sağlamak için yaya kaldırım çalışmaları gerçekleştiriyorlar.

Samandağ Belediyesi’ne bağlı ekipler, ayrıca kış aylarında, yağışlardan kaynaklı oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçebilmek için mevcut olan mazgal, su giderleri,arklarda temizlik; suyun biriktiği noktalarda ise yeni mazgal yapım çalışmaları gerçekleştiriyorlar.

Çalışmaları yerinde inceleyen Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada: “Atatürk Mahallesi Filiz Sokak’ta (eski vergi dairesi yanı) trafiği rahatlatmak ve yayalarımızın güvenliğini sağlamak için yapımına devam ettiğimiz kaldırım ve refüj düzenleme çalışmalarını yerinde inceledim.

Sorunları çözme noktasında ilçemiz genelindeki çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çalışmalarından dolayı Fen İşleri Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.