Hatay, Antakya, Defne, Samandağ, Arsuz Radyosu Dinle

Yayladağı Belediyesi Kar Mesaisinde…

Yayladağı Belediye ekipleri kapalı olan yolları açmak için gece gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor.

Tüm Türkiye’yi ve Hatay’ı etkisi altına alan kar yağışı Hatay’da sabahın erken saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı sonrasında Yayladağı’nda yol açma çalışmalarının devam ettiğini belirten Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın İçemizin 21 mahalle yolu yoğun kar yağışı nedeniyle kapandı.

Yayladağı Belediyesi Fen İşleri Ekiplerimiz 7/24 hizmet vererek kapanan yolları açmaya devam ediyor. Şenköy ve Ayışığı mahallelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz dedi.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Çalışmaları inceleme esnasında konuşan Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın: “Belediye ekiplerimiz yoğun kar yağışı nedeniyle seferber ettik. Aniden bastıran yoğun kar yağışı nedeniyle; Antakya/Yayladağı karayolu ve ilçe bağlantı yollarında vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için Belediye ekiplerimiz sahada aktif çalışmalarını sürdürmektedir. Lütfen aracınızda kar lastiği veya zincir olmadan yola çıkmayınız. Yolculukta olanlara dikkatli olmaları uyarısı ile hayırlı yolculuklar dilerim.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

ÇOCUKLARLA KARTOPU OYNADI

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, Türkiye'yi etkisi alan yoğun kar yağışından nasibini alan Hatay’ın Yayladağı İlçesi’ne bağlı ŞENKÖY Mahallesi’nde bir yandan kapalı olan yolların açılması için çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da çocuklarla kartopu oynamayı ihmal etmedi.