Hatay, Antakya, Defne, Samandağ, Arsuz Radyosu Dinle

Başkan Hacıoğlu’ndan Bayram Kutlama Mesajı…

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Mesajında tüm İslam âleminin bayramını kutlayan Başkan Hacıoğlu: “Ülkemiz ve milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, milli ve manevi değerlerimizin, yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın önem kazandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurban Bayramını, şekliyle birlikte özüne uygun şekilde değerlendiren her bir kardeşimi tebrik ediyorum.Bin yıldır yaşadığımız bu topraklarda her zaman olduğu gibi bugün de en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimizdir. Bu duygularla idrak edeceğimiz Kurban Bayramı’nın ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz eder,

başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ederim.” Dedi. Kurban Bayramı ziyaretleri ve tatil amacıyla yollara çıkan tüm vatandaşlardan emniyet kemerlerini kullanmalarını ve trafik kurallarına titizlikle riayet etmelerini isteyen Başkan Hacıoğlu mesajını şu ifadelerle tamamladı: “Yüreklere acı salmamak, bayram sevincimize gölge düşürmemek için hep birlikte lütfen daha dikkatli, daha sorumlu davranalım.

Kurban Bayramı’nın kalplerimize huzur, ülkemize esenlik, dünyamıza barış getirmesi diliyorum. Bayramınız mübarek olsun” Şeklinde Konuştu.