Son Dakika
25 Eylül 2018 Salı

Yusuf Civelek’ten Açıklama…

17 Ağustos 2011 Çarşamba, 13:47
Yusuf Civelek’ten Açıklama…

ıskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek ”hep birlikte vatandaşa en iyi hizmeti verelim” dedi.
 
Civelek, belediye personelinin katılımı ile düzenlenen iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, çalışanların işine sahip çıkması ve sorumlu davranması gerektiğini belirtti. Civelek, ”ıskenderun Belediyesi şu an borçsuz durumda. Yatırımlar artacak. çalışan insanlar her zaman huzurlu olsun. Sonuna kadar yanınızdayım. Yeter ki görevinizin bilincinde olun. Bahçıvan hortumuna, işçi çekicine, şoför direksiyonuna sahip çıkacak” dedi.
 
 
Civelek, şöyle devam etti:”Hep birlikte vatandaşa en iyi hizmeti verelim. Hepiniz belediyecisiniz artık. Dört elle işinize sarılın, birbirinizi sevin. Her zaman yanınızdayım. Her çalışan insan hata yapabilir. Yeter ki kasten olmasın. Yeter ki çirkin, akçeli işlere kalkışmasın. ıtibar parayla kazanılamaz. Dünyada her şeyin bedeli var. Hiç tahmin etmediğiniz anda insanın yediği fatura önüne konur. çalışana Allah da, amir de, hayat da yardım eder.”
 
 
Düzenlenen iftar yemeğine Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in eşi ümran Civelek ve Başkan Yardımcıları Haluk Arlı ve M. Emin Dönmezer ile daire müdürleri de katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz