Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Yoksa yeni bir SEVR hazırlığı mı?

02 Mart 2013 Cumartesi, 13:51
Yoksa yeni bir SEVR hazırlığı mı?

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay ıl Başkanı Adnan Akdaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ımralı’da yeni bir sevr yaratmak istediğini iddia etti. Gazetemize gönderilen yazılı açıklamada, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan olma hırsıyla katil Apo’yu barışsever ve demokrat göstermek istediğini açıklamasında öne süren MHP Hatay ıl Başkanı Adnan Akdaş, Son Türk Devleti ve Yüce Türk Milleti’nin zor bir dönemeçten daha geçtiğine dikkat çekti.

 

 
Hükümetin sıfır sorunla aldığı terörü bugünlere taşımakla suçlayan MHP Hatay ıl Başkanı Adnan Akdaş, tepkisini şöyle sürdürdü:‘40.000 kişinin katili ile bu hükümetin başının 5 yıldan beri Oslo da, sonra da caninin yattığı ımralı adasında sürdürdüğü görüşmelerle bölücü teröriste esir olduğu onunla anlaşma üzere olduklarını görüyoruz. Başkan olmak hırsıyla beceriksizliği Analar ağlamasın örtüsüyle kapatmaya çalışan iktidarın başı, sıfır terörle aldığı hükümetin teröristlerle baş edemediğini açıklamamak, özlemi duyduğu başkanlık sistemi için bebek katili ile anlaşarak terörü durduracağını, başkan olacağını düşünmektedir. Bu nedenle artık binlerce vatan evladının, ana kuzusunun, beşikteki bebeğin katili ne istiyorsa o yapılmakta, yapılacak anayasa değişikliği ile onu dışarı çıkartıp güya anayasal zeminde mücadelesini sürdürmesi gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır.

 

 

Bunun içinde aylardan beri sistemli şekilde katil Apo’yu; demokrat Apo’ya barışsever Apo’ya dönüştürmeleri çabaları, caninin her isteğini Basın’da çıkan haberlere göre teker teker yerine getirmeye çalışmaları üzücü ve sistemli bir tuzaktır. Bu nedenle ımralı anlaşmalarını bir ihanet olacağını, katil ile anlaşılamayacağını, uzatılan ele kan bulaşacağını belirterek anayasa değişikliği ile seçilmek istediği Başkanlık uğruna Kuzey Irak’taki kırmızı çizgileri unutan, Peşmerge lideri ile kucaklaşan, Kuzey Suriye’de ki gelişmeleri umursamayan iktidarın başının referandum sonunda Anayasa’da yapılacak bir değişiklik ile kurulacak özel bir eyaletle Güneydoğu’ da vatanımızdan koparılacak topraklarla oluşturulacak Kürdistan’ı bile görmezden gelmeye razı olduğunu üzülerek takip etmekteyiz. ıktidarın başının bu gafletini gören bölücü başı gibi zavallılar, yedi düvelin hasta adam dediği zamanda SEVR anlaşmasını gerçekleştiremeyenler, şimdi ımralı’da yeni bir SEVR ile karşımıza çıkarak bizi uyutacağını sanmaktadırlar’.

 

 
SıSTEM BıR ALDATMACA

 
Milliyetçi Hareket Partisi Hatay ıl Başkanı Adnan Akdaş, Başkanlık sisteminin bir aldatmaca olduğunu dile getirdiği açıklamasının son bölümünde şu görüşlere yer verdi:
‘Hâlbuki bir karışı için canını verecek milyonların olduğu bu vatanın; bölücülerin bölmek istedikleri toprakların Türk vatanını olduğunu unutuyorlar. Onlara tekrar çanakkale’yi, kurtuluş savaşını, düşmanın ızmir’de nasıl denize döküldüğünü hatırlatırız. Yarın bu millet yine bu ülkeye göz dikenlerin gözlerini oymakta, onları denize dökmekten çekinmeyecektir diyoruz.

 

 
Bunu hatırlatır sıfır terörle aldığı hükümeti bu hale getirme becerisini gösteren iktidarı katillerle ımralı adasındaki anlaşma çalışmalarının beyhude, Başkanlık sisteminin bir aldatmaca olduğunu, yapılanlardan özür dilemeleri gerekmekte olduğunu belirtiriz.
Yoksa….!  Geç kalınacak . Tarih bu görüşmeleri ihtirasları uğruna bebek katili ile yaptığı çirkin ımralı anlaşması ile acz içinde zavallı bir hükümet olarak anacaktır. Zaten Türk Milleti de artık gerçekleri görmektedir. Gazetelerde yayınlananlara göre vatanımızın nasıl adım adım bölünmeye doğru gittiğini görerek bu hükümete seçimlerde gereken dersi verecektir.
Bu nedenle bebek katili Apo’ya özgürlüğe ve Apo’nun da desteklediği başkanlık sistemine hayır diyor, bu günlerin çabuk geçeceğini, MHP iktidarında yaraların çabuk sarılacağını, Milli Devlet Güçlü iktidarın büyük Türkiye’yi kuracağını ve Türk Milletini doğusuyla batısıyla kucaklayacağını belirterek, sahipsiz vatanın batması haktır. Sen sahip olursan bu vatan batmayacaktır diyoruz.’

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz