Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Yitirilen Fidanlar, ılelebet Hatırlanacak…

06 Eylül 2013 Cuma, 11:08
Yitirilen Fidanlar, ılelebet Hatırlanacak…

Defne gençliği adlı grup Trafik Kazasında hayatını kaybeden Yağmur Aslanyürek, Gezi Parkı olaylarında hayatını kaybeden 5 genç ve Reyhanlı’da yaşanan patlamada hayatını kaybeden 52 vatandaş için fidan dikecek.
 
Antakya Gazeteciler Cemiyetinde gerçekleştirilen basın toplantısına Defne Gençliği adına; çağrı Atahan Canbeyler, Ozan Arslanhan, Mehmet Arslanyürek katıldı.
 
Basın toplantısında Defne Gençliği adına Mehmet Arslanyürek konuşma yaptı. Hoşgörünün başkenti olan Hatay savaşı istemiyor diye sözlerine başlayan Mehmet Arslanyürek“Savaşa karşı Barış ve Kardeşliğimizi somutlaştırmak adına 16 Temmuz’da trafik kazasında hayatını kaybeden Yağmur Aslanyürek’in düşünü gerçekleştiriyoruz. Reyhanlı Patlaması ve Gezi Parkı olaylarında kaybettiğimiz vatandaşlarımız için birer fidan dikiyoruz” dedi.
 
Mehmet Arslanyürek sözlerini “Yağmur’un barış ormanına bütün halkımızı davet ediyoruz.    

 8 Eylül Pazar  günü herkesi bu etkinliğe destek vermek için Servet düğün salonu önüne bekliyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Etkinliği düzenleyen gençleri tebrik ederek sözlerine başlayan Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Abdullahoğlu “Kardeşliğe ihtiyacımız olduğu bu günlerde böylesi bir etkinlik yapan siz gençleri tebrik ediyorum. Antakya Gazeteciler Cemiyeti olarak yanınızdayız. ınanıyorum ki sizin bu etkinliğiniz savaş çığırtkanlığı yapanların yüzlerine bir tokat gibi
patlayacaktır. Huzurumuzu bozmak isteyenler bu etkinlikle ürkeceklerdir” diyerek sözlerini noktaladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz