Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Yılın ışadamı Çalışkan…

03 Mayıs 2012 Perşembe, 10:46
Yılın ışadamı Çalışkan…

Hatay Sanayici ve ış Adamları Derneği (HASıAD) tarafından düzenlenen ınivasyon ve Girişimcilik ödül töreninde Beyza Piliç, AK YEM A.ş, SıNOKROT ve Hatay Fm Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin çalışkan yılın iş adamı seçildi. çalışkan’a plaketi Adalet Bakanı Sadullah Ergin verdi.
 
 
 
Haber Merkezi
 HASıAD gecesi ödül töreninde konuşan Sadullah Ergin, ıskenderun Limanının devredilmesi ile Hatay yatırım konusunda daha cazibe haline geleceğini söyledi. Ergin “ılimizin kalkınması için elimizden geleni her zaman yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.” dedi. 
 
Necmettin çalışkan ise törendeki konuşmasında dört temel ilkelerinin olduğunu belirterek bunlar “Sosyal sorumluluk bilincinde olmak, öz kaynakların kullanımı, güvenen ve güvenilir olmak, personel kalitesi ve takım ruhu ana ilkelerimizdir.” ülkenin ve ekonominin gelişme ve kalkınması için işadamlarına büyük roller ve görevler düştüğünü ifade eden çalışkan “ınsan için, Türkiye için her türlü hayır işlerinde üzerimize düşen sorumluluk bilincinde olmamız gerekir.” dedi.
 
HASıAD Başkanı Gülay Gül konuşmasında Sivil Toplum Kuruluşları olarak ilimizin kalkınmasına ve iş adamlarının Hatay’a yatırım yapması için çaba sarf ettiklerini söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Ayrıca Ankara’da iş hayatını sürdüren Hataylı ış Adamı ıbrahim Seyfettinoğlu ile  HASıAD’a yeni üye olanlara rozetleri takıldı.
 
HASıAD’ın ödül gecesine Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, TOOB Yönetim Kurulu üyesi ve Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri, iş adamları ve çok sayıda STK temsilcisi ve davetliler katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz