Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Yetişen Asya Radyo’daydı…

10 Aralık 2013 Salı, 12:49
Yetişen Asya Radyo’daydı…

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen, geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongre sonrasında ilk kez Asya Radyo’da konuştu.

96,2 Hatay Asya Radyo’da Deniz özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Beyaz Sayfalar’a bugün saat 11.00’de konuk olan Yetişen: “8 Aralık Pazar günü tek liste olarak gerçekleştirdiğimiz kongreye tüm ilçelerimizden üye arkadaşlarımız yoğun katılım gösterdi. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in tebrik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti vurgulayan Yetişen “Bakanımızla cemiyetimize eski bir Antakya evini restore edip yer edindirme niyetimizi anlattık, fikir alışverişinde bulunduk, birlikte kahvaltı ettik” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Hatay’da da basının sıkıntıları olduğunu, buna rağmen Hatay basınının etiğinden ve meslek ahlakından ödün vermediğini, bundan sonra da vermeyeceğini vurgulayan Yetişen, “Basın mensubu arkadaşlarımızın mesleklerini daha iyi koşullarda icra edebilmelerini sağlamak için elimizden gelen çabayı göstermeye devam edeceğiz. Mesleki koşullarının yanısıra arkadaşlarımızın bireysel yaşamı da bizim için önemlidir. Bu nedenle gazeteci arkadaşlarımıza koşullarına uygun bir ödeme planıyla konut edindirmeyi hedefledik. Bununla ilgili girişimlerimizi de başlattık”diye konuştu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz