Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Yerel Hizmet Sen’de 1. Kurul…

31 Ekim 2013 Perşembe, 10:21
Yerel Hizmet Sen’de 1. Kurul…

Hatayı il temsilciliğinden şubeye dönüştürülmesi noktasında bizlere desteklerini esirgemeyen Kamu-sen’e bağlı şube başkanlarımıza Türk yerel hizmet –sen Genel Başkanına ve yardımcısına teşekkür etti.
 
Türk Yerel Hizmet – Sen Hatay şube Başkanı Mustafa şener yaptığı açıklamasında; ılimiz Hatay’da bu günlere gelmek sendikamızı şubeye çevirmek bizler için hiçte kolay olmadı Belediyelerde ve özel ıdarelerde baskılar Mobin uygulamalara rağmen biz Hatayı şube noktasına taşıdık. ümit ederim ki bu uygulamalar ortadan kalksın ama bu iktidar bu yönetimler oldukça bu uygulamalara biz ve bizden sonra gelen arkadaşlarımızda maruz kalacaktır.”
 
şener, Bizi Türk Yerel Hizmet-Sen olarak hiç Bir güç bu kutlu yolda ilerlememize mani olamayacaktır.
 
Temsilciliğimiz Hatay’ın birçok ilçesinde Belediyelerde Denge sözleşmesi imzalamıştır bu sözleşmelerle memurlarımızın alım güçlerine bir nebzede olsa katkı sağlamayı amaçladık.
 
Hükümetle hükümetin yandaş sendikası arasında yapılan toplu sözleşmeden görüldüğü üzere hiçbir şey çıkmamıştır. Alelacele sözleşmeye oturulmuş ve hemen yangından mal kaçıırır gibi karara bağlanmıştır.
 
 
 
Dik duruşundan taviz vermeyen önce vatan millet diyen memurunu hiçbir zaman yarı yolda bırakmayan memurunun her koşulda yanında olan sendika bizim sendikamız Türk Yerel Hizmet- Sen olduğunu kaydetti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz