Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Yenilgiyi Telafi Edecek Güçteyiz…

24 Ocak 2012 Salı, 09:37
Yenilgiyi Telafi Edecek Güçteyiz…

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Homend Antakya Belediyesi Teknik Sorumlusu Levent Deringöl, ”Tarsus Belediyespor maçında dış şutlarda isabet sağlayamayınca yenilgi de kaçınılmaz oldu” dedi.
 
 
Deringöl, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonunda Tarsus Belediyespor ile oynadıkları karşılaşmaya, salonun soğuk olması nedeniyle sporcuların maça ısınamadan çıktığını söyledi. Salonun soğuk olmasını, profesyonel lige yakışmayacak bir durum olarak değerlendiren Deringöl, sorunun giderilmesi gerektiğini ifade etti.
 
Deringöl, uzun zamandan beri karşılaşmalara tek uzun oyuncu ile çıktıklarını belirterek, ”Takıma yeni bir uzun oyuncu almak için çalışıyoruz. Fakat transferi Tarsus maçına yetişmedi. Tek uzun oyuncuyla oynadığımız için de dışarıdan attığımız şutlarla sonuca gitmeye çalışıyoruz. Tarsus Belediyespor maçında dış şutlarda isabet sağlayamayınca yenilgi de kaçınılmaz oldu” diye konuştu.
 
Deringöl, şunları kaydetti:
 
 
”Tarsus Belediyespor ligde kalmak için bu maçı alması gerekiyordu. Maçı kaybettiğimiz için üzgünüz. Ancak bu yenilgiyi telafi edecek güçteyiz. Bundan sonraki maçlarda galip gelmek için daha fazla çalışmamız gerektiğinin farkındayım. çalışmalarımız bu yönde devam edecek. Yeni transfer Monique Currie de takımda yeni olmasına rağmen iyi bir maç çıkardı. Takıma katacağımız uzun boylu bir oyuncuyla Currie daha faydalı olacak.” AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz