Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Yeni Yılın ılk Toplantısı Yapıldı…

07 Ocak 2012 Cumartesi, 09:46
Yeni Yılın ılk Toplantısı Yapıldı…

ıl ıdare şube Başkanları toplantısı, Vali M. Celalettin Lekesiz’in başkanlığında Ottoman Otel’de yapıldı.ılk olarak ıl Emniyet Müdürlüğü’nün “Kurumsal Tanıtımı” yapıldığı toplantıda emniyet Müdürlüğü’nün çalışmalarını, hizmet ve faaliyetlerini anlatan bir film izlendi. Daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık ıl Müdürü Bestami Zabun, “Hatay ıli Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı”nda kendisine sorumluluk verilen kurumların yapmış oldukları faaliyetler ve gelinen nokta hakkında bilgi verdi.
 
 
 
Vali M. Celalettin Lekesiz, yaptığı değerlendirmede; “Hatay ıli Tarım ve Kırsal Kalkınma Stratejik Planı” ile ilgili aksaklıklar hususunda dikkatleri çekmek ve  ne anlam ifade ettiğini paylaşmak istediğini kaydederek, bu planın ve benzeri planların özünün ‘bence’ ile başlayan bireysel doğrularla değil, kurumsal doğrularla hareket etme anlamı taşıdığını, bireysel doğrularla hareket etmenin fevkalade yanlış olduğunu söyledi.
 
 
Lekesiz, “Bence ile başlayan doğrular, bireysel doğruları içerir. Oysa bir meseleyi tüm boyutları ile ele alıp köklü bir şekilde, onun içindeki tüm cerahati söküp alacak biçimde, tüm verileri iyi analiz ettikten sonra bir karar almak ve geleceğe doğru yansıtmaktır doğru olan.” dedi
 
 
 
Vali Lekesiz, toplantı sonunda, kısa bir süre önce Gençlik ve Spor ıl Müdürlüğü görevinden ayrılan Ali Rıza Tütüncüoğlu’na ilimize verdiği hizmetlerin anısına bir plaket verdi.ıl Emniyet Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Vali Yardımcıları, Altınözü Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Ali Arslantaş, Dörtyol Kaymakamı Hacı Hasan özyiğit, ıl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Başoğlu, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile daire müdürleri katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz