Son Dakika
20 Ocak 2018 Cumartesi

Yelkaya; Gazetemizi ziyaret etti…

28 Nisan 2010 Çarşamba, 15:18
Yelkaya; Gazetemizi ziyaret etti…

Antakya Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve AK Parti Meclis üyesi Halil ıbrahim Yelkaya, şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu’ na nezaket ziyaretinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede, Meclis Başkan Vekili ve Ak Parti Meclis üyesi Yelkaya, halkın refahı açısından belediye olarak her türlü çalışmaları üstlendikleri ve önümüzdeki birkaç yıl içinde Antakya’ nın yüzünün değişeceği müjdesi verdi.
 
 Antakya’ yı yeniden inşa diyoruz diyen Yelkaya, “2-3 sene sonra Antakya yepyeni bir görünüme kavuşacak” dedi. Antakya Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş ile büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarına vurgu yapan Yelkaya; Belediyede böylesi bir uyumun Antakya halkına hizmetin önünü açağını söyledi.
 
 
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu; Antakya Belediyesi’ndeki uyumu ve çalışmaları yakından takip ettiklerini, hakikaten bu uyumun beraberinde hizmeti getirdiğini ifade etti. Antakya’da, halkla belediye arasında da güzel bir uyumun olduğunu belirten Başkan Kerimoğlu; “Antakya Belediyesi Meclis Başkan Vekili ve AK Parti Meclis üyesi Halil ıbrahim Yelkaya’ya atfen  “Siz ve arkadaşlarınızın uyum içinde çalıyor olması memnuniyet vericidir başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
 
 
 Bu arada sohbete telefonla katılan Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş; şok Grup Radyoları (92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo ve Melodi Fm) dinleyicilerine kendi sesiyle ulaştı ve bu vesile ile tüm Hatay halkının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramını kutladı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz