Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Yaz ındirimleri Devam Ediyor…

02 Mayıs 2009 Cumartesi, 09:30
Yaz ındirimleri Devam Ediyor…

Ellerindeki kışlık ürün stoklarını bitirmek isteyen giyim firmaları, indirim sezonunu uzun tuttu. Yaz indirimine yüzde 30-40’la başlayan firmalar, şimdi bu oranları yüzde 60-70’lere dayandırdı. Yapılan indirimlerin de etkisiyle alışverişe yönelen tüketici, bu avantajı kullanıyor.
 
özellikle hafta sonları alışveriş merkezleri ve mağazalarda büyük yoğunluk yaşanıyor. Vatandaşın alışverişe yönelmesi, hem esnafı hem de alışveriş merkezi yöneticilerini memnun ediyor. ıNDıRıMLERE DıKKAT Tüketicilerin bu yoğun ilgisi bazı kötü niyetli yaklaşımları da beraberinde getiriyor. Etiketlerdeki fiyatların bazıları gerçeği yansıtmazken, gerçek indirimler de saklanmış oluyor. Bir başka hile ise ürünlerde yaşanıyor.
 
üRüNü ıNCELEYıN
 
Tüketiciye indirim bölümünde farklı markalar veya ikinci kalite ürünler satılabiliyor. Tanınmış markanın ürünlerini alacağını zanneden tüketici, aslında verdiği fiyattan daha ucuza satılan bir başka ürünü almış oluyor. Bu yüzden tüketicilerin, alacakları ürünlerin üzerindeki etiketlere ve kalitelerine dikkat etmeleri gerekiyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz