Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Yayladağ’da CHP’ye yoğun katılım…

27 Şubat 2016 Cumartesi, 23:47

CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu, Yayladağı’nda partilerine yoğun bir katılımın gerçekleştiğini bildirerek partilerine teveccüh gösteren Yayladağlılara teşekkür etti.

CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu, yaptığı basın açıklamasında, “Hatay gençliği olarak günden güne büyümeye devam ediyoruz. Yayladağı ilçemizde ilçe başkanı Murat Kalabaz’ın ve birçok partilinin hazır bulunduğu törende çeşitli partilerden gelen onlarca genç arkadaşımızı partimize kattık rozetlerini taktık.” Şeklinde görüş bildirdi.

CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu,  açıklamasının devamında “ Partimiz Hatay’da her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Erken seçimin yaşanacağını düşündüğümüz ülkemizde Hatay olarak seçimlere hazırız. Ülkenin son tablosuna bakıldığında AKP iktidarının miladını doldurduğu açıktır. AKP iktidarının tarihe karışacağı erken seçim kaçınılmazdır. Partimizin iktidar yolunda gençliğin izi olacak şiarıyla başladığımız çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Ülkemizin kötü bir süreçten geçtiği bu dönemde umutsuzluğa izin vermeyeceğiz, biz gençlerin dünyasında umutsuzluğa yer yoktur.” İfadelerine yer verdi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz