Yardım Eli Bekliyor…

27 Nisan 2012 Cuma, 10:12
Yardım Eli Bekliyor…

Yıllardır zayıflamak için çaba sarf eden 280 kiloluk Mehmet Süral, aşırı kilolarından kurtulmak ve yarım kalan tedavisine devam edebilmek için kendisine uzatılacak bir yardım eli bekliyor.

Haber Merkezi

2007 yılında MKü eski rektörü şerafettin Canda’nın girişimleriyle Araştırma Hastanesinde tedavi gördüğünü ve 23 günlük tedavi süresince 25 kilo verdiğini dile getiren Süral, 23. günün sonunda tedavisinin yarıda kesilerek gereksiz bahanelerle taburcu edildiğini söyledi.Bünyesinin tedaviye cevap verdiğini ancak tedavisinin 24’üncü gününde hastaneden çıkarıldığını dile getiren Süral, şöyle devam etti;

“Amacım kimseyi karalamak veya kötülemek değildir. Tek amacım hastanede tedavi görmektir. 2007 yılında Araştırma hastanesinde tedavi görmeye başladığımda 23 günde 25 kilo vermiştim. Benim kilomda olan bir insan için bu büyük bir başarıdır. Bünyemin tedaviye cevap verebilmesi beni çok mutlu etti. Ancak tedavinin 24’üncü gününde beni hastaneden çıkarmaları tedavinin yarım kalmasına neden oldu.

2011 yılında Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın girişimleriyle Araştırma hastanesine tekrar yatırıldım. Tedavi süresince tam yolunda giderken ve tam zayıflamaya başlamışken, 1 ay sonra hastaneden tekrar çıkarıldım.
 
Benim 6-7 aylık tedaviye ihtiyacım var. 1 ayda çözülecek bir iş değildir. 23 günde 25 kilo verebiliyorsam, 6-7 ayda rahatlıkla 150 kilo verebileceğime inanıyorum.
 
Morbit Obezite ve Kronik Bronşit hastalığıyla tek başına baş etmek gerçekten çok zordur. Bu yüzden Hatay Valisi Celalettin Lekesiz’den, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’tan, MKü Rektörü Prof. Dr. H. Salih Güder’den ve Hataylı hayırseverlerden yardım eli bekliyorum.Ben hiç kimseden para pul istemiyorum.

 ıstediğim tek şey tedavi olabilmektir. çünkü ihtiyacım olan şey maddi yardım değildir, sağlık hizmetidir.”dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz