Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Yapmak için yola çıktık…

06 Mayıs 2013 Pazartesi, 18:50
Yapmak için yola çıktık…

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Mehmet Kılıçlar seçime beş kala çarpıcı açıklamalarda bulundu. “çalışmalarımıza başlarken çoğu üyenin ATSO’ ya, ATSO’ nun da üyelere uzak durduğunu, bürokratik gereklilikler dışında birbirlerinden herhangi bir beklentilerinin olmadığını gördük. 
 
OLMAK ıçıN DEğıL YAPMAK ıçıN YOLA çIKTIK…
 
Bu üyelerimize amaçlarımızı anlatırken, söylediklerimizi bugüne kadar gerçekleştirilemeyen düşler olarak değerlendirdiklerinden dolayı çoğunun en temel hakları olan seçme haklarını dahi kullanmadıklarını fark ettik.” şeklinde görüş bildiren ATSO Başkan adayı Kılıçlar:
 
“Bu görüşmeler ışığında edindiğimiz bilgileri analiz ederek oluşturduğumuz vizyonun misyon haline gelmesi için örgütlenerek, karşılaşılabilecek engellere karşı gerekli önlemleri alarak, bıkmadan, usanmadan, yılgınlığa düşmeden büyük bir inanç, özgüven ve cesaretin doğal sonucu olarak gittikçe büyüyen bir katılımla  buradayız. Bizler, ‘olmak’ yerine, ‘yapmak’ tavrını benimseyerek, ATSO yöneticisi sıfatını kazanmak için değil; bu sıfata hak ettiği niteliği birlikte kazandırmak için bu göreve talibiz.” Dedi.
 
DEDıKODU DEğıL PROJELER KONUşULSUN…
 
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Mehmet Kılıçlar; açıklamasına devamla, “çalışmalarımızı sürdürürken yaptığımız görüşmelerden anlıyoruz ki hala bizans oyunlarından ve dedikodudan medet umanlar var. Herkesçe bilinmelidir ki ben ve en başından yola beraber çıktığım arkadaşlarımın duruşunda hiçbir değişiklik yoktur olmayacaktır. Bir sanayici olarak kim olduğum ne olduğum ortadadır. Odada yapmayı hedeflediklerimizi, hangi değerler ışığında hizmet vereceğimizi gerek medyada, gerek yüzyüze gerek ise broşür ve mektuplarla üyelerimize anlattık…” diye konuştu. 
 
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı Kılıçlar değerlendirmesinin sonunda “Başladığımız günden bugüne söylediğimiz her söz, yayınladığımız her yazı taahhüdümüzdür. Bu noktada kendi niteliklerini ve projelerini, yaptıklarını veya yapacaklarını bizim taahüt ettiklerimizle kıyaslayanlara saygı duyarım, ancak konuşacak bir şey bulamayıp dedikoduyla bir yere varacağını düşünenlerin doğruluğundan şüphe edilmesi gerektiğini belirtmek isterim.” Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz