Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Yap-Boz Alıştık Artık…

11 Kasım 2009 Çarşamba, 12:07
Yap-Boz Alıştık Artık…

Antakya Samandağ çevre yolunun Harbiye bağlantısı boyunca döşenen su kanaletleri parçalanarak sökülüyor. Sadece birkaç ay önce döşendiği bilinen su kanaletlerinin neden söküldüğü ise hiç kimse tarafından tam olarak bilinmiyor.
Kafası karışan vatandaşlar, kanaletlerin neden söküldüğünü sordu. “Madem sökülecekti, 3 ay önce neden döşediniz? Sorusunu yönelten vatandaşlar, bu soruya yetkili birimlerin cevap vermesini istiyorlar. Samandağ yol kavşağından Harbiye yol kavşağına kadar yaklaşık 2 kilometrelik yol boyunca döşenen kanaletlerin su tahliye görevi gördüğünü hatırlatan vatandaşlar, “Hadi milli servete kimse acımıyor, yolun su tahliye sorunu ne olacak?” dediler.
Konuya ilişkin merak edilen soruları seslerini yükselterek soran vatandaşlar, “Samandağ yol kavşağından Harbiye yol kavşağına kadar olan mesafe ne kadar? Kaç kilometre kanal döşenmiştir? Döşenen kanal kaç günde bitirilmiş ve ne kadara mal olmuştur?” dediler.
Bütün bu soruların dışında kanalların neden söküldüğünü merak eden vatandaşlar, yetkili birimlerin bu soruya cevap vermesini istediler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz