Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Yakından Takip Ediyor…

13 Aralık 2011 Salı, 17:26
Yakından Takip Ediyor…

Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, kent genelinde belediye tarafından yürütülen yakından takip ederek, hizmetleri denetlemeyi sürdürüyor.
 
 Belediye ekiplerince kent genelinde yürütülen alt ve üst yapı çevre düzenleme çalışmalarını yerinde denetleyen Savaş, dün sabah erken saatlerde Belediye Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin Vali ürgen alanında yaptığı mevsimlik bitkilendirme ve yeşil alan çalışmalarını yerinde inceledi. Yapılan çalışmalarla ilgili yetkililerden detaylı bilgi alan Savaş, düzenlemeyi gerçekleştiren işçilerle bir süre sohbet etti.
 
 
Daha sonra Altınçay Mahallesine geçen Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, burada Antakya Belediyesi ve DSı işbirliğiyle yapılan dere ıslah çalışmasını inceledi ve mahalle sakinleri ile sohbet etti. Mahallelerinde yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve çalışma arkadaşlarına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. Başkan Savaş, dere kenarında bulunan yolun üst yapı çevre düzenlemesinin de en kısa sürede yapılması konusunda ilgili birim yetkililerine talimat verdi.Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz