Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Vicdanım Rahat…

14 Nisan 2010 Çarşamba, 11:02
Vicdanım Rahat…

şike soruşturması kapsamında ifadesine başvurulan Hatayspor’un eski Kulüp Başkanı Mehmet şaşmaz, “Hatayspor’a leke getirecek bir şey yapmadım.” dedi.
 
Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nde bir basın toplantısı düzenleyen bordo-beyazlı kulübün eski Başkanı Mehmet şaşmaz, görev yaptığı 20 ay boyunca Hatayspor’a leke getirecek bir şey yapmadığını, vicdanen rahat olduğunu vurguladı.

şaşmaz basın toplantısında görüşlerini şöyle dile getirdi: “20 ay boyunca Hatayspor kulübü başkanlığı yaptım. Bu dönemde Hatayspor’a leke getirecek bir şey yapmadım. Vicdanen çok rahatım. ıstanbul’a ifade vermeye gittim. Hatayspor-Tepecik Belediyespor maçı ile ilgili ifademe başvuruldu. ıfadeden sonra serbest bırakıldım.

Ben ölünceye kadar Hataysporluyum. Ben bir daha Hatayspor başkanlığına geleceğim ve Hatayspor’u layık olduğu yere getireceğim. Hatayspor bir markadır. Hatayspor’a herhangi bir leke gelmemiştir. Bu nedenle çok mutluyum. Hatayspor’u şu anda yönetenlere başarılar diliyorum. Umarım Hatayspor’u layık olduğu yere getirirler.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz