Son Dakika
23 Mart 2018 Cuma

Veteriner Hekim Mehmet Pişiren takdir topluyor…

09 Haziran 2016 Perşembe, 11:48

Hatay’da uzun zamandır Veteriner Hekim olarak hizmet veren Mehmet Pişiren son günlerde Hatay Büyükşehir Belediyesi Samandağ Sahipsiz Hayvan Barınağı’nda yapmış olduğu gönüllü çalışmalar ile tüm hayvan severlerin beğenisini topladı. Antakya’da vermiş olduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettiren Veteriner Hekim Mehmet Pişiren önceden Samandağ Belediyesi’ne ait olan ve veteriner hekimi bulunmayan ‘Samandağ Sahipsiz Hayvan Barınağı’nı, Hatay Büyükşehir Belediyesi resmi olarak devir aldığından bu yana burada gönüllü olarak çalışmaya başladı.

Vet. Hek. Pişiren’in; Samandağ’da gönüllü çalışmaları herkes tarafından tebrik ediliyor

Veteriner Hekim Mehmet Pişiren’in, gönüllü çalışmaya başladığı Samandağ Sahipsiz Hayvan Barınağı’nda bir süredir yapılmayan aşılamalar, tedaviler ve kısırlaştırma operasyonları yapılmaya başlandı. Samandağ Sahipsiz Hayvan Barınağı’nda Çalışmalar oldukça hızlandı. Sokaklardan toplanan başıboş hayvanlar, rehabilitasyon merkezinde tedavileri aşıları ve kısırlaştırma operasyonları yapıldıktan sonra iyileşme süreçleri tamamlandığında ya alındıkları bölgeye tekrar bırakılıyor veya hayvan severlere sahiplendirmesi yapılıyor.

Kısa sürede Veteriner Hekim Mehmet Pişiren tarafından Samandağ Sahipsiz Hayvan Barınağı’nda yapılan kısırlaştırma operasyonları, aşılamalar, küpelemeler, hasta hayvanların tedavisi gibi uygulamalar tüm hayvan severleri fazlası ile mutlu etti. Hayvan severler Veteriner Hekim Mehmet Pişiren’i takdir etti.

Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan Veteriner Hekim Mehmet Pişiren öncelikle işini severek yaptığını ve sokak hayvanlarının da daha yaşanılır bir dünya hak ettiklerini söyledi. Vet. Hek. Pişiren;  “Bu işi tebrik edilmek ya da alkışlanmak için yapmıyorum; tamamen gönüllülük esasıyla severek yaptığım işimle mutluyum. Yine de yaptıklarımla ilgili beni arayan tebrik eden, övgü sözcükleri sıralayan herkese teşekkür ederim. Yaptıklarınızın takdir edilmesi doğru yolda olduğunuzun göstergesidir.” Dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz