Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Valimiz EMIT Fuar’ında…

16 Şubat 2009 Pazartesi, 10:31
Valimiz EMIT Fuar’ında…

GüZEL GEçTı…
 
Vali Nusret Miroğlu, dün sona eren ıstanbul-uluslararası EMIT fuarında Hatay’ın en iyi şekilde temsil edildiğini söyledi.
 
EMIT fuarını değerlendiren Vali Nusret Miroğlu gelecek yıl daha iyi sonuç alınması için gerekenin yapılacağını kaydederek şunları söyledi:
“EMIT fuarı Hatay açısından iyi geçti. ılk günkü ziyaretçi trafiği oldukça yüksek gerçekleşti, tabi bu bizi sevindirdi. Aslında Hatay olarak daha iyi bir organizasyon içinde olabilirdik. Tabi ki sonuçları çok önemli yıl içinde göreceğiz. ılimizden siparişler, rezervasyonlar olursa tabi ki bu bizi sevindirir. Olmasa da biz bu tanıtıma Hatay’ı ulusal ve uluslararası alanda tanıtmaya devam edeceğiz. çünkü tanıtım süreklilik arz eder. Turizm acenteleri, turistik otellerimiz, gönüllü kuruluşlarımızın el ele vermesiyle Hatay’ımızı turizmde hak ettiğini almasını sağlamaya çalışacağız. Bu rekabet iyidir, rekabetçi firmalar var onlarla en iyi nasıl yarışabileceğimizi göreceğiz. Bunun için gelecek yıla daha iyi hazırlık yapmak zorundayız.”
 
Vali Nusret Miroğlu ıstanbul EMIT fuarını değerlendirirken; bu yılki ve geçen yıllardaki tecrübelerimizi de katarak gelecek yıl daha iyi organize içinde olabiliriz” dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz