Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Vali’den Yemek Jesti…

17 Aralık 2013 Salı, 13:09
Vali’den Yemek Jesti…

Yılsonu nedeniyle bütçe görüşmelerini tamamlayan Hatay ıl Genel Meclis üyelerine ve eşlerine Büyük Antakya Otelinde yemek veren Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, meclis üyelerini kutlayarak, 2013 yılında Hatay genelinde 289 işten 147’sine imza atarak bitirdiklerini ve yapılan çalışmalarda hiçbir sorun yaşanmadığını söyledi.
 
Vali Lekesiz, “çeşitli partilere mensup olmanıza rağmen Hatay genelinde bulunan tüm köylere eşit hizmet götürdünüz ve bu süre zarfında önünüze getirilen tüm projelere tereddüt etmeden onay verdiniz. Gördüğüm kadarıyla 4.5 yıldır birlikte çalışmamanıza rağmen hiçbir sorun yaşanmadı bu da birbirinize olan güveninizden kaynaklanmaktadır” dedi.
 
 Lekesiz, meclisin daha 4 aylık bir çalışma süresi bulunduğunu ve bu süre içerisinde yapılacak işlere aynı duyarlılıkla imza atılacağına inandığını belirterek, “4 ay daha beraberiz. Her şeyin bir sonu var Allah mahcup olacağınız işlerle karşılaştırmasın.
Farklı siyasi partilere mensup olmanıza rağmen hepiniz yüksek düzeyde işlere imza attığınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Aldığınız kararlar ilimiz ve ülkemizin yararına yapılmış işlerdir. ınsanların faydalanacağı hizmetler sizlerin gayretleriyle yapılan hizmetlerdir. Hatay ilimiz her yıl bir önceki yıla oranla daha iyi hizmet verilmektedir” dedi.
 
Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz, “ılimizin güneyinde bulunan komşumuz Suriye’de bir sorun yaşanıyor. Temennimiz buradaki bu sorunun biran önce giderilmesi. Oradaki kutuplaşma ilimize dede var idi ancak 100 yıldır burada birlik ve beraberlik içerisinde yaşayan insanların sağduyulu davranmalı ve sizlerinde sağduyu çağrılarınızın katkısı olmuştur. Halkımızın verdiği oylarla bu hizmeti 4,5 yıldır başarıyla yerine getirdiniz. Halkımızın sorunlarını çözmek için buradayız” açıklamasında bulundu.
 
Başarılı çalışmalarından dolayı Meclis başkanı ve meclis üyelerine birer plaket verildi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz