Son Dakika
22 Temmuz 2018 Pazar

Vali Lekesiz’den Ziyaret..

05 Ocak 2012 Perşembe, 18:21
Vali Lekesiz’den  Ziyaret..

Vali M. Celalettin Lekesiz, ıl Genel Meclisi’nde grubu bulunan siyasi partilerin gruplarını ziyaret etti.
 
 
Vali Lekesiz, ıl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen ve ıl özel ıdaresi Genel Sekreteri Muhittin şahin ile birlikte sırasıyla Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi ıl Genel Meclisi Gruplarını, ıl özel ıdaresi Hizmet Binasındaki odalarında ayrı ayrı ziyaret etti.
 
Yaptığı ziyaretler kapsamında bir değerlendirmede bulunan Lekesiz, geçen hafta meclis başkanı ve grup başkan vekillerini ziyaret ettiğini hatırlatarak, bugün de tüm grup üyelerinin bir arada olduğu bir anda, yapılan hizmetleri paylaşmak, teşekkür etmek ve 2012 yılını kutlamak için burada olduklarını söyledi.
 
2011 yılında 1161 projeye başlanıldığını, 31 Aralık 2011 tarihi itibariyle 1054’ünün tamamlandığını ifade eden Lekesiz, ‘Geriye kalan, bitmeyen projeler ise bizden kaynaklanan sebeplerden dolayı değil, yılsonuna doğru farklı bakanlıklardan gelen işler. Ama biliniz ki, gerek özel idare bütçesinden, gerek KöYDES’ten yaptığımız, başladığımız işler en geç Ağustos ayında bitiyor. 2009’un sonlarından beri yerleştirmeye çalıştığımız sistem artık rayına oturdu.’ dedi.
 
 
Böyle bir yapının sağlıklı yürüyebilmesinin senkronizasyon, koordinasyon, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmayla olduğuna vurgu yapan Lekesiz,  ‘Bu müşiş bir sonuç. Bunda hepimizin payı, katkısı var. Bu ahenk, uyum, senkronizasyon olmasa, bu hizmetler bu kadar sağlıklı yürümez. Köyde hizmet bekleyen vatandaşlarımızın da yolu çamurdan kurtulmaz.
 
 
 Gerçekten uyumlu güzel bir çalışma var. Valisinden il genel meclisine kadar, encümenine kadar, genel sekreterimiz başta olmak üzere tüm işçisine kadar arkadaşlarımızın hep aynı hedefe yürümesi sonucu olan şeyler. Emeği olan herkese teşekkür ederim. Yeni yılın sizin icin, aileniz, eş ve çocuklarınız, tüm sevdikleriniz için, özel idaremiz, ilimiz, ülkemiz için hayırlı, huzurlu, iyiliklerin, güzelliklerin olduğu bir yıl olmasını dilerim.’ şeklinde konuştu.
 
 
 
ıl Genel Meclisi’nde grubu bulunan siyasi partilerin Grup Başkanvekilleri ise, güzel çalışmalar, güzel projeler üretildiğini, bu üretime sorumluluk duygusu ile meclisin ahengini bozmadan, ortak karar verme düşüncesine de özen göstererek, uyum içerisinde çalışmaya devam ettiklerini, grupların da bu ahenk çerçevesinde üzerine düşen görevi yerine getirmekte olup getirmeye de devam edeceklerini ifade ettiler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz