Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Vali Lekesiz, Huzurevinde…..

03 Ocak 2012 Salı, 09:22
Vali Lekesiz, Huzurevinde…..

Lekesiz, “Yeni bir yıl,  yeni umutlar, yeni heyecanlar demek. Sizler, geldiğiniz bu yaş itibariyle büyük tecrübelere sahipsiniz, Bizlere, çocuklarınıza, torunlarınıza hem değerlerimizi ve kültürümüzü hem de tecrübelerinizi aktarıyorsunuz. Sizler bize rehberlik hizmeti yapıyorunuz.”
 
 
Vali M. Celalettin Lekesiz, eşi Zehra Lekesiz ile birlikte Hatay Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
 
Acısıyla, tatlısıyla bir yılın daha geride kaldığını ifade ederek yeni bir yıla girdiklerine değinen Lekesiz, “Yeni bir yıl,  yeni umutlar, yeni heyecanlar demek. Sizler, geldiğiniz bu yaş itibariyle büyük tecrübelere sahipsiniz. Bizlere, çocuklarınıza, torunlarınıza hem değerlerimizi, kültürümüzü hem de tecrübelerinizi aktarıyorsunuz.
 
 
 Onlar bize rehberlik hizmeti yapıyor. Yaşama sevincinize ortak olmak, yeni bir yıla girerken  bu akşamı sizlerle paylaşmak üzere buradayız. 2012 yılı sizlere, tüm sevdiklerinize ve ülkemize iyilikler getirsin, güzellikler getirsin. Burada sizlere hürmette, hizmette kusur etmeyen huzurevi çalışanlarımıza da teşekkür ederim.”dedi.
 
 
 
Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş da, huzurevi sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, “önümüzdeki yıl ve ondan sonraki yıllarin sizler için sağlıklı ve huzurlu geçmesini diliyor, hepinizin ellerinden saygıyla öpüyorum.” dedi.
 
 
 
 
 
Garnizon Komutanı P. Kd. Alb. M. Semih Erdoğan da, 2012 yılının tüm huzurevi sakinlerine sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi temennisinde bulundu.
 
 
Huzurevi sakinleri adına söz alan bir büyüğümüz de, ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek Lekesiz’e, sürekli yanlarında olduğu ve kendilerine her anlamda destek verdiği için teşekkür etti.
 
 
Konuşmaların ardından Vali Lekesiz ve diğer protokol üyeleri, huzurevi sakinleri ile birlikte yılbaşı pastası keserek bir süre sohbet ettiler. Daha sonra yaşlılarımız için hazırladıkları hediyeleri dağıtan Vali Lekesiz ve beraberindeki heyet, milletçe huzur içerisinde yeni bir yıl geçirmeleri dileğiyle yaşlılarımızın yeni yıllarını kutlayarak Hatay Huzurevinden ayrıldı.
 
 
 
Ziyarette Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Garnizon Komutanı P. Kd. Alb. M. Semih Erdoğan, Vali Yardımcısı Kadim Doğan, ıl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, ıl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Alb. Doğan Karaca, Aile ve Sosyal Politikalar ıl Müdürü Mahmut Aldatmaz eşleri ile birlikte yer aldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz