Ücretsiz tiyatroya davet…

28 Mart 2014 Cuma, 09:11
Ücretsiz tiyatroya davet…

Tiyatrolar Günü kapsamında hazırlanan ve 96.2 Asya Radyo ile Asya Gazetesi’nin sponsorluğunu üstlendiği “Bu Yazar Ne Yazar” adlı Tiyatro oyunu bugün (28 Mart Cuma günü) saat 20.30’da Hatay Kültür Merkezi’nde seyircisiyle buluşacak. Halka açık ve ücretsiz olarak sahnelenecek tiyatro oyununun Dünya Tiyatrolar Günü dolayısıyla farkındalık oluşturması hedefleniyor.

Her zaman sanata ve sanatçıya desteklerini esirgemeyen Asya Radyo ve Asya Gazetesi imtiyaz sahibi Tamer Kerimoğlu; Tiyatroya dikkat çekmek, insanlarımıza tiyatro izletmek ve genç tiyatrocu arkadaşlarımıza destek olmak amacıyla böyle bir oluşumun içinde olduklarını ve bu nedenle oyunun tüm sanatseverlerce ücretsiz izleyebileceğini söyledi.

şehrimizin genç yeteneklerinden Feyyat Akman’ ın yazdığı ve sanat yönetmenliğini üstlendiği müşiş oyunla ilgili bir değerlendirmede bulunan Asya Medya Grup Başkanı Kerimoğlu “Hayatı ve ilişkilerinizi gözden geçirmenize vesile olacak oyunumuzu izlerken kimi zaman şeytanca gülecek, kimi zaman insanca ağladığınızı fark edeceksiniz.” Dedi.

Başkan Kerimoğlu son olarak ‘Bu Yazar Ne Yazar’ tiyatro oyunun bugün (28 Mart Cuma günü) saat 20.30’da Hatay Kültür Merkezi’nde sahneleneceğini hatırlattı ve ücretsiz oyuna tüm Hatay halkını davet etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz