Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Üç madenci öldü…

21 Mayıs 2010 Cuma, 08:37
Üç madenci öldü…

 Antakya-Arsuz yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında dört maden işçisinden üçü kafalarına aldıkları darbe sonucu öldü.

Sarımsaklı mevkiinde bulunan maden ocağındaki mesailerine giden dört maden işçisinden üçü hayatını kaybetti. Alınan bilgiye Sarımsaklı mevkiinde bulunan maden ocağındaki mesailerine yetişmek üzere ıskenderun’a bağlı Arsuz Beldesi’nde bulunan Haymesek Köyü’nden bir araçla hareket eden Doğan Bozdemir (35), Adem Bozdemir (32), önder Keskin (31) ve soyadı öğrenilemeyen Turgut isimli şahıs, Arsuz-Antakya istikametinde bilinmeyen bir nedenle kaza yaptı. Düz yolda yan yatan araçtan çıkarılan Adem Bozdemir, önder Keskin ve soyadı öğrenilemeyen Turgut isimli şahıs olay yerinde kafalarına aldıkları darbe nedeniyle hayatlarını kaybederken araçta bulunan Doğan Bozdemir ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

 Adem Bozdemir’inde kafasından aldığı darbe sonucu yaralandığı ve durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. ıskenderun’a bağlı Arsuz Beldesi’ndeki Haymesek Köyü’nde ikamet eden Adem Bozdemir ve önder Keskin için dün cenaze töreni düzenlenirken, Kayserili olduğu öğrenilen Turgut isimli vatandaşın da cenazesinin buraya gönderildiği alınan bilgiler arasında yer aldı.

 Düz yolda her hangi bir çukur ya da uçurum bulunmamasına karşın kaza yapan araçta bulunan dört madencinin de kafalarından aldıkları darbe sonucu yaralanmaları ve üçünün hayatını kaybetmesi nedeniyle jandarma geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Yetkililer görgü tanığı olmayan kazanın oluş nedenini halen yoğun bakımda bulunan ve hayati tehlikesi bulunan Doğan Bozdemir’in durumunun düzelmesi halinde vereceği ifade sonucu öğrenileceğini belirtti.  

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz