Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Türkmen bayramı kutladı…

21 Eylül 2009 Pazartesi, 23:13
Türkmen bayramı kutladı…

Kuruyer Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayrettin Türkmen Ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Türkmen mesajında; “Sosyal Yardımlaşma Derneklerinin asli görevlerinden biride, her yıl olduğu gibi bu yıl da hayırseverler ve Kurumlar aracılığı ile yardıma muhtaç vatandaşlar arasındaki yakınlaşmayı sağlamaktır. Maalesef bu görevi üstlenen dernek sayısı çok az.
 
Yardım ve hayır işleri insanlarla gönül bağı kurmak, bu ayda daha da fazlalaşmaktadır. ışte Mübarek Ramazan ayı bu aylardan biridir. Zenginler fakirlere yardım yaparsa fakirin hakkını verirse fakirin gözü zenginin malında kalmaz. Zengini fakire fakiri de zengine yaklaştıran bu hoşgörü duygularıdır. ALLAH’ A çok şükür bu duyguları ülkemizin her köşesinde yaşıyoruz.
 
ısimlerini açıklamadığımız kurumlara ve şahıslara göstermiş oldukları ilgi alaka ve yardımlarından dolayı Derneğimiz adına çok teşekkür ediyoruz. Emsallerinin çoğalması bizlere mutluluk ve sevinç verecektir. Bayramlar insanları birbirine yaklaştıran sevinç yaşatan günlerimizdir. ” dedi. Kuruyer Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hayrettin Türkmen mesajının sonunda tüm ıslam âleminin Ramazan Bayramını kutladı ve neşeli sevinçli huzurlu bir bayram temennisiyle herkesin bayramını kutladı.                                                                  
 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz