Son Dakika
17 Temmuz 2018 Salı

“Türkiye’ye Değer”…

28 Nisan 2010 Çarşamba, 15:13
“Türkiye’ye Değer”…

Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü sporcularından Aybüke öztürkmen, 7. Uluslararası Eskrim çocuk Kupası’nda Minik Kızlar Epe kategorisinde şampiyon oldu. Türk Telekom’un “Türkiye’ye Değer” kapsamında destek verdiği genç sporculardan biri olan Aybüke, yeteneğiyle ve başarısıyla gurur kaynağı oldu.
 
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un yetiştirdiği sporcular bugüne kadar elde ettikleri başarılara yenilerini ekliyor. Son olarak Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü eskrimcilerinden Aybüke öztürkmen, 7. Uluslararası Eskrim çocuk Kupası’nda önemli bir başarı elde etti. Aybüke öztürkmen, Türkiye Eskrim Federasyonu tarafından düzenlenen kupada Minik Kızlar Epe kategorisinde birinci oldu. Müsabakalarda Trabzon Türk Telekom Kulübü de Minikler Takım Kızlar Epe kategorisinde şampiyonluk elde etti.
 
Antalya’nın Kemer ilçesinde dört gün süren Uluslararası Eskrim çocuk Kupası’na 10 ülkeden toplam 100 sporcu katıldı.
 
öztürkmen: “Türk Telekom spor kulüplerinde olmak benim için bir ayrıcalık”…
1997 Trabzon doğumlu Aybüke öztürkmen, genç ve ümit vaat eden bir sporcu olarak izlediği kariyer çizgisi hakkında şunları söyledi: “ıki yıldır Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü bünyesinde çalışmalara katılıyorum ve bu büyük camiada olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Türk Telekom’un desteği sayesinde ülkemi uluslararası müsabakalarda başarı ile temsil edeceğime inanıyorum.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz