Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

Tümsiad’dan Özyiğit’e Ziyaret…

02 Kasım 2013 Cumartesi, 11:04
Tümsiad’dan Özyiğit’e Ziyaret…

Tümsiad (Tüm Sanayici ve ış adamları derneği ) Hatay şubesi Yönetim Kurulu üyeleri göreve başlayan ıskenderun Kaymakamı H.Hasan özyiğit’i makamında ziyaret etti.
 
  Geçtiğimiz haftalarda ıskenderun Kaymakamlığı görevine atanan H.Hasan özyiğit’i ziyaret eden Tümsiad (Tüm Sanayici ve ış adamları derneği ) Hatay şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ve Başkanı Av. Hasan Ertürk  “hoş geldiniz” dedi.
 
 Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmede Kaymakam özyiğit ıskenderun’da bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
 Av. Hasan Ertürk Dörtyol ilçesinden ıskenderun’a atanan Kaymakam özyiğit’e” bölgeyi iyi bilmeleri ve tanımalarından dolayı ıskenderun için büyük bir şans olduğunu” söyledi. Başkan Ertürk, ıskenderun’a atanan Kaymakam H.Hasan özyiğit’e” tekrar hoş geldiniz” dedi.
 Kaymakam H.Hasan özyiğit, daha önceki görev yerlerinde edindiği bilgi ve birikimle Halkımızın desteği ile ilçemiz ıskenderun’a en iyisini yapacaklarını söyledi.
 
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam özyiğit “sivil toplumun demokrasi için olmazsa olmazıdır” diyerek sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaptı.
 
Görüşmenin sonunda Tümsiad (Tüm Sanayici ve ış adamları derneği ) Hatay şubesi Yönetim Kurulu üyeleri göreve başlayan ıskenderun Kaymakamı H.Hasan özyiğit ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz