Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Tüm Sporseverleri Maça Bekliyoruz…

07 Şubat 2012 Salı, 09:38
Tüm Sporseverleri Maça Bekliyoruz…

Savaş; “Ted Ankara Kolejliler deplasmanından aldığımız galibiyetin daha da anlamlı bir hale gelmesi ve bizim üst sıraları zorlamamızı sağlayacak ıstanbul üniversitesi maçını da mutlak galibiyetle kapatmamız gerekiyor. Takımımızın ıstanbul üniversitesi ile çarşamba günü oynayacağı maça tüm sporseverleri davet ediyorum.”
 
 
ılimizi Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde başarıyla temsil eden ve geçtiğimiz hafta sonu Ted Ankara Kolejliler’i deplasmanda 19 sayı farkla 87-68 yenmeyi başaran Homend Antakya Belediyespor, çarşamba günü saat 18.00’de ıstanbul üniversitesi ile kendi evinde oynayacağı maçta da mutlak galibiyeti hedefliyor.
 
 
Optimum Ted Ankara Kolejliler deplasmanında aldığı galibiyetle ligdeki 6.galibiyetini elde eden ve 22 puanla 8.sırada bulunan Homend Antakya Belediyespor’un ıstanbul üniversitesi ile çarşamba günü oynayacağı maça Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş takıma destek olmak üzere tüm sporseverleri davet etti.
 
 
Savaş yaptığı açıklamada; “Takımımız Optimum Ted Ankara Kolejliler karşısında baştan sona üstün götürdüğü maçı 19 sayı farkla 87-68 kazandı. Teknik heyetimizi ve oyuncularımızı başarılı oyun ve alınan galibiyetten ötürü kutluyorum. Ted Ankara Kolejliler deplasmanından aldığımız galibiyetin daha da anlamlı bir hale gelmesi ve bizim üst sıraları zorlamamızı sağlayacak ıstanbul üniversitesi maçını da mutlak galibiyetle kapatmamız gerekiyor.
 
 
 Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyorum. ıyi konsantre olarak, iyi mücadele ederek, seyircimizin de coşkulu desteğiyle bu müsabakadan da galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum ve tüm sporseverlerimizi 8 şubat çarşamba günü saat 18.00’de ıstanbul üniversitesi ile Antakya Kapalı Spor Salonu’nda oynayacağımız maça davet ediyorum.” dedi.Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz