Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

TRT Ekibi Antakya da

25 Şubat 2011 Cuma, 12:25
TRT Ekibi Antakya da

TRT GAP Televizyonu’nda yayınlanan ‘Anne Elimi Tutsana’ adlı program ekibi, Hatay’in Antakya ilçesinde bulunan Latife Hanım Anaokulu’nda çekimler yaptı.
 
 
TRT GAP ekranlarında her Cumartesi günü saat 10.30’da yayınlanan ve özellikle anne ve babalara yönelik olan ‘Anne Elimi Tutsana’ adlı programın yayın ekibi, Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in bir süre önce açılışını gerçekleştirdiği Latife Hanım Anaokulu’na konuk oldu.
 
 
 
Program yapımcısı, çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitim konularında nitelikli bir program hazırladıklarını, bu işi önemsediklerini ve iyi görüntüler çekildiğini ifade etti.TRT GAP Televizyonu’ndaki programda yayınlanmak üzere çekimler yapan ekip, Latife Hanım Anaokulu’nu çok beğendiklerini söyledi.
 
 
Okul Müdürü Ramazan öZER kandisi ile röportaj yapan çekim ekibine yaptığı açıklamada, “Okulu kısa sürede eğitim öğretime uygun hale getirdik. Sınıfları tam donanımlı hale getirdik. çocukların güvenle oyun oynayacakları bir oyun solonu yaptık. çocuklarımız için çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
 
 
Yayın ekibide, Latife Hanım Anaokulu’nun yeni açılmasına rağmen fiziki şartlarının ve eğitim ortamının tam olarak oturtulmuş olduğunu belireterek, çocuklar için güvenli ve ev ortamı gibi sıcak bir atmosfer sağlandığını gözlemlediklerini söylediler.
 
 
TRT GAP ekibi, şirinler sınıfındaki serbest zaman etkinliğine katıldı. Serbest zaman etkinliğinde,çocuklarla beraber hemen hemen her evde bulunan pipet,kağıt,yumurta kabı gibi materyallerle saksıdaki çiçek etkinliği yapıldı.
 
 
şirinler sınıfının öğretmeni bu tarz etkinliklerin çocukların yaratıcılıklarını, küçük-büyük kas gelişimlerini desteklediğini dile getirdi.
 
 
öğrencilerin  performansları karşısında etkilendiklerini belirten TRT’nin program ekibi, kendilerine alaka gösteren ve bilgiler veren okul idaresine ve tüm personeline teşekkür ederek, bölgeye yeniden gelmek istediklerini ifade ettiler… 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz