Son Dakika
19 Temmuz 2018 Perşembe

TRT Avaz TV’ de Hatay’ ın Tanıtımı…

01 Ekim 2009 Perşembe, 16:52
TRT  Avaz TV’ de Hatay’ ın Tanıtımı…

TRT AVAZ televizyonunda düzenlenen “çeyiz şov” isimli yarışmaya şehrimizi ve Mustafa Kemal üniversitesini temsilen ıngilizce öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisi Handan DOğRU katıldı.
 
Handan Doğru yarışmada Hatay’ın Tepsiye eti, Sac Oruğu ve Künefesini tanıtmıştır.Söz konusu yarışma tüm Türkî Cumhuriyeti ülkelerinden canlı olarak izlenmektedir.29 Eylül 2009 tarihinde yapılan canlı yayına Mustafa Kemal üniversitesi Rektörü Prof. Dr. M. şerafettin Canda katılarak Hatay’ ı ve Mustafa Kemal üniversitesini tanıtmıştır.
 
TRT yetkilileri şehrimizle ilgili bilgileri aldıkça bir kez daha şehrimize olan hayranlıklarını dile getirdiler. Rektör Canda “Mustafa Kemal üniversitesi her alanda olduğu gibi Hatay’ ı da her platformda tanıtmayı kendisine ilke edinmiştir. Yarışmada öğrencilerimize başarılar dilerim, Handan Doğru’ yu halkımızın da desteklemesini bekliyoruz” dedi.
 
Yarışma bu hafta Pazartesi günü başlamış olup Cuma günü sona erecektir. Handan Doğru’ya oy vermek için “3969’a CEYIZ 102” yazıp oy verebilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz