Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Teksöz; güven tazeledi…

06 Mayıs 2010 Perşembe, 13:47
Teksöz; güven tazeledi…

05-05-2010’ da Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı’ na tüm Hatay’daki odaların desteğini alarak seçilen A. Kadir Teksöz her zaman esnafın yanında olduğunu belirterek kendisini seçen üyelere teşekkür etti. 600 delegenin katıldığı ve tek liste ile gidilen seçimden birlik ve beraberlik mesajı çıktı.
 
Kendisine güvenenlerin güvenini boşa çıkarmamakta kararlı Başkan Teksöz; tazelediği güvenle, her zaman işlerin çözülmesinde üstlendiği rolün meyvelerini topladı. Kaldığı yerden hizmetlerini devam ettirme sözü veren Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanı Kadir Teksöz; “Ekibimle esnafın sorunlarını çözmek için canla başla çalışacağım” dedi. Kamuoyunda çok büyük bir güven uyandıran Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanı Teksöz’ ün; karşısına aday çıkmaması onun ne kadar başarılı olduğunu ispatlar niteliktedir.
 
Başkanlığı döneminde her zaman esnafın içinde dolaşan onlarla omuz omuza duran sorunlarını çözmeye çalışan Teksöz; verilen kredi destekleriyle esnafı ayakta tutmaya çalışarak ekonomiye katkı sağlamıştır. Marka Kent olma yolunda önemli adımlar atılan ilimizde Başkan Teksöz’ ün bu konudaki çabaları küçümsenmeyecek kadar çoktur. Her platformda ilimizi tanıtan projelere katılarak destek vermiştir. Başkan Teksöz’ ün; başarılarının sürmesi temennisinde bulunan esnaf memleket için çalışan kim varsa sahiplenmeye devam edecektir.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz