Tek Yürek Tek Bilek…

30 Ocak 2014 Perşembe, 09:51
Tek Yürek Tek Bilek…

Cumhuriyet Halk Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Dr. ıbrahim Yaman Toygarlı, çekmece, Turunçlu, Subaşı Beldelerini gezdikten sonra, EHDAV, Armutlu, Elektrik ve ımam Ali Derneği üyelerini ziyaret ederek sorunları dinledi, vatandaşlardan destek istedi.

Toygarlı Belediye Başkanı Selahattin Kara’yı makamında ziyaret eden Dr. ıbrahim Yaman; Toygarlı beldesinin sorunları hakkında bilgi alıp, projelerini paylaştı. Birlik beraberlik vurgusu yapan Yaman,
“hepimiz tek yürek, tek bilek olmalıyız” mesajını verdi.

Daha sonra Toygarlı Beldesi’ne bağlı mahalle muhtarlarını ziyaret eden Dr. ıbrahim Yaman, sorunları dinleyip yerel seçimlerde destek sözü aldı.
çekmece Beldesi’nde de halkla ve esnafla kucaklaşan Yaman’ın bir sonraki durağı çekmece Belediye başkanı ve aynı zamanda ışçi partisi Defne Belediye Başkan adayı Cafer özenir oldu. Dr. ıbrahim Yaman Cafer özenir’i makamında ziyaret etti.
Kişisel başarıların peşinde olmadıklarını vurgulayan Yaman, hizmet yarışında olduklarının

ve özellikle büyükşehir için seçmenin bölünmemesi konusundaki fikirlerini n altını çizdi.
Daha sonra Güzelyayla, Yeşilkent, Pınarbaşı ve Gültepe muhtarlarını ziyaret eden Dr. ıbrahim Yaman günlük programını Nahırlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde gerçekleştirilen toplantı ile bitirdi.
çalışmalarını Turunçlu Belediye Başkanı ve personeli ziyaretiyle sürdüren Dr. ıbrahim Yaman Turunçlu Beldesi ve Belediyesi ile ilgili bilgi aldı. Turunçlu Atatürk Mah. Muhtarlığında muhtar ve mahalle sakinleriyle görüşen Yaman, öncelikli sorunlar hakkında bilgi alıp destek sözü aldı.

Turunçlu esnafıyla ayaküstü sohbet eden başkan adayı esnaftan yoğun ilgi gördü.
Dr. ıbrahim Yaman’ın bir sonraki durağı Subaşı Beldesiydi. Subaşı Belediye Başkanı Selahattin Atahan ve arkadaşları tarafından ağırlanan ıbrahim Yaman Subaşı beldesinin sorunları hakkında bilgiler aldı. Subaşı ve Samandağ yolu üzerindeki esnafı da ziyaret eden başkan adayı esnaftan yoğun ilgi gördü.

Akşamüstü programına devam eden Yaman’ın bir sonraki durağı Ehdav oldu yoğun bir katılımın olduğu toplantıda başkan Ali Yeral ve Ehdav üyeleri ile bir süre sohbet eden Dr. ıbrahim Yaman programına Elektrik Mahallesi muhtarlığı, Armutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve Akdeniz Mahallesi muhtarlığına yaptığı ziyaretlerle devam etti. Dr ıbrahim Yaman’ın son durağı ımam Ali Derneği oldu.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz