Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Tek Vücut Olalım…

31 Aralık 2013 Salı, 10:24
Tek Vücut Olalım…

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekilleri Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl, Mevlüt Dudu ile ıl Başkanı Servet Mullaoğlu yerel seçim çalışmaları çerçevesinde hafta sonunu seçim bölgelerinde yoğun bir tempoyla geçirdiler.

Yoğun bir katılımla parti örgütleri ve halkla buluşma gerçekleştiren Hatay Milletvekilleri Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl, Mevlüt Dudu ile ıl Başkanı Servet Mullaoğlu’yla birlikte ilçe başkanları ve örgütleri, belediye başkan adayları, muhtarlar ve partililerle birlikte CHP Antakya, Reyhanlı, Altınözü, Kırıkhan, Kumlu ve Yayladağı ılçe örgütlerini ziyaret ederek halkla fikir alışverişinde bulunarak, bölgelerinde yaşadıkları sorunları görüştüler.

Milletvekili Refik Eryılmaz, AKP’ye karşı herkesi tek vücut olmaya çağırdı.

Eryılmaz: “Seçim sürecine ilişkin olarak ıl örgütümüzle gerçekleştirilen toplantıda partililerimizle görüş alış verişinde bulunduk. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız ve milletvekili arkadaşlarımızla birlikte ilçe örgütlerimizi ziyaret ettik. Yerel seçim süreci çerçevesinde yaptığımız bu ziyaretlerde halkımızın yoğun ilgisiyle karşılaştık. Gittiğimiz bütün ilçelerde partimize yönelik büyük bir ilgi ve heyecan olduğunu gördük. Son yolsuzluk ve rüşvet soruşturmalarıyla birlikte AKP iktidarına karşı öfkenin iyice büyüdüğüne şahit oluyoruz.

Hukuku, Anayasayı ayaklar altına alan zihniyete Hatay”ı teslim etmeyeceğiz. Günümüz birlik olma ve dayanışma günüdür. Cumhuriyetimizi, özgürlüğümüzü yok etmeye çalışanlara, bütün dünya çapında itibarımızı sıfıra düşürenlere, çocuklarımızın geleceğini, değerlerimizi, milli varlıklarımızı satanlara ve talan edenlere karşı hep beraber hareket etme zamanı gelmiştir. Yerel ve genel seçimlerde ülkesini seven vatandaşlarımız AKP despotizmine karşı tek vücut tek yürek olacaktır. Büyük şehir Belediyesini kazanacağımızdan en ufak bir şüphe duymuyoruz. ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için birlik ve beraberlik zamanı. El ele omuz omuza vererek Hatay Büyük şehir Belediyesine Cumhuriyet Halk Partisinin ana fikir ve ilkelerini simgeleyen Altı oklu şanlı bayrağını dikmeye geliyoruz.”

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz