Tatlı Yediler Tatlı Konuştular….

08 Şubat 2012 Çarşamba, 09:56
Tatlı Yediler Tatlı Konuştular….

şubat ayı’nın son toplantısında 11. ve 12. gündem maddelerini tartışmaya sunmak ve oylamak amacıyla bir araya gelen Meclis üyeleri, toplantıya başlamadan önce Meclis üyesi Metin Bilgili’nin getirdiği bisküvi ve lokumlarla ağızlarını tatlandırdılar.
 
 
 
Yenilen lokumların ardından gerçekleştirilen toplantıda, ıl Genel Meclisinin Ocak ayı toplantısında 13 no’lu kararla ımar ve Bayındırlık komisyonuna havale edilen ıskenderun ılçesi Höyük Köyünün ımar planının yapılması hakkındaki komisyon raporu ile ıl Genel Meclisinin Ocak ayı toplantısında 14 sayılı kararla ımar ve Bayındırlık komisyonuna havale edilen ılimiz Altınözü ılçesi Karsu Köyü ile Reyhanlı ılçesi çakıryiğit köyünün ımar planının yapılması hakkındaki komisyon raporları okunarak oylandı ve oy birliği ile kabul edildi.
 
 
Gündem dışı olarak ıl genel Meclisine sunulan Kırıkhan’da Havuç ayıklama ve Paketleme tesisi kurulması teklifi ımar ve Bayındırlık komisyonuna havale edilirken, Erzin’de Doğalgaz çevrim Santrali çevre düzenlemesi teklifi ise çevre ve Sağlık Komisyonu ile ımar ve Bayındırlık komisyonuna gönderildi.
 
Meclisin bir sonraki toplantı tarihi 01. 03. 2012 olarak belirlendi. H.Bozok

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz