Son Dakika
21 Haziran 2018 Perşembe

Taşçıoğludan Lekesize ıadeyi Ziyaret…

25 Eylül 2013 Çarşamba, 09:04
Taşçıoğludan Lekesize ıadeyi Ziyaret…

Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz’e iadeyi ziyarette bulundu.

Gerçekleşen kongrede, yeniden başkanlığa seçilen Abdurrahman Taşçıoğlu ve yeni Yönetim Kurulu üyeleri, gerek genel kurula katılarak kendilerini yalnız bırakmadığı, gerekse seçilmelerinden sonra dernek binasına gerçekleştirdiği kutlama ziyaretinde bulunmalarından dolayı Vali Lekesiz’e teşekkürlerini iletmek üzere bir iade-i ziyarette bulunduklarını ifade ettiler.

Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz de, gösterdikleri nezaket için teşekkür ederek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Vali Lekesiz, Son yıllarda ülkemizde dernekleşmenin, STK’laşmanın öneminin farkedildiğini ve bu derneklerin bir federasyon çatısı altında toplanmasının önemli olduğunu, Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu’nun ilimizin pek çok önemli değerini gelecek kuşaklara daha da güçlendirerek aktarmak için yoğun bir çaba gösterdiğini, söz konusu çaba içinde olan federasyona ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.
Vali Lekesiz, Hatay Dernekleri ve Sosyal Yardımlaşma Federasyonu Başkanı Abdurrahman Taşçıoğlu ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz