Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Taş Kaplama Çalışmaları Başlıyor

21 Eylül 2011 Çarşamba, 09:08
Taş Kaplama  Çalışmaları Başlıyor

Antakya Belediyesi’nden yapılan açıklamada; altyapı çalışmaları tamamlanan ınönü Caddesi’nde Maydanose Restaurant önünden Vivaldi Cafe’ye kadar olan bölgenin 22 Eylül Perşembe akşamı başlayacak çalışmalar kapsamında asfaltlanacağı belirtildi. 
 
 
Belediye yetkililerince yapılan açıklamada; ınönü Caddesi’nin Maydanose Restaurant ile Vivaldi Cafe arasında kalan bölgede yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon hattı gibi her türlü altyapı çalışmasının daha önce tamamlandığı ifade edildi. 
 
 
Bölge de altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, ınönü Caddesi Asi Nehri kenarı boyunca yapım çalışmaları devam eden peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarıyla eşgüdümde yürütülecek asfaltlama çalışmasının 22 Eylül Perşembe akşamından itibaren başlayacağı hafta sonu da dâhil olmak üzere 25 Eylül Pazar gecesi tamamlanacağı belirtildi. çalışmalar kapsamında ayrıca Asi nehri kenarı boyunca andezit taş kaplama faaliyetinin gerçekleştirileceği belirtildi.
 
 
22 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00’den 25 Eylül Pazar gecesine kadar araç trafiğine kapatılacak bölge de yürütülecek çalışmalar çerçevesinde aynı zamanda Cumhuriyet Meydanı Ata Köprüsü’nün Müze tarafında kalan kısmı ile Maydanose Cafe arasındaki bölgenin asfaltlaması da gerçekleştirilecek

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz