Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Suriyelilierden Bir Cinayet Daha…

22 Kasım 2013 Cuma, 09:35
Suriyelilierden Bir Cinayet Daha…

Antakya”nın sofular köyü nüfusuna kayıtlı ıskenderun Muradiye mahallesinde oturan Ferhat ılker’in Suriyeliler tarafından öldürüldüğü belirtildi.

Ferhat ılker”in Pazar günü karısının doğumu için Abisi Yusuf ılker’in evine gelerek karısını ıskenderun Devlet Hastanesine yatırmasının ardından bir çocuğunun dünyaya geldiği ve Türk olduğunu bu anlamda ancak Suriyelilerin para için kaçırdıklarını kardeşleri tarafından ifade edildi.
Yusuf ve Mustafa ılker, kardeşleri Ferhat ılker eve dönmeyince ıskenderun’da Cumhuriyet Savcılığına başvurdukları belirttiler.

Ferhat ılker’in abisi: “Kardeşimi başbakan öldürdü. Suriyelileri başbakan soktuğu için başbakan sorumlu ve o öldürmüştür. ınşallah kim sebep oldu ise onlara da bu acıyı Allah tattırır. Ben devletten başta başbakandan davacıyım. Ben devlet memuruyum ama ben bu devletten şikâyetçiyim. Benim en küçük kardeşim öldürüldü. ıki günlük çocuk yetim kaldı. Ben yeğenime ne diyeceğim, babana sahip çıkamadım mı diyeceğim” diye isyan etti.

Mahallelinin ortak görüşü, Ferhat ılker”in Suriyeliler tarafından para için öldürüldüğünü.Ferhat ılker’in otopsi için Bugün Adana’ya götürülmesi bekleniyor.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz