Son Dakika
22 Ocak 2018 Pazartesi

Sporcularımızla Gurur Duyuyoruz…

02 Mayıs 2012 Çarşamba, 10:23
Sporcularımızla Gurur Duyuyoruz…

Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren değişik kategorideki atletizm sporcuları başarılı dereceler elde etti.

 

Haber MerkeziAtletizm branşı antrenörü ve sporculardan oluşan bir heyet, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette konuşan Savaş, elde edilen başarı karşısında gurur duyduğunu ifade ederek, “Gençlik Spor Kulübü çatısı altında sunulan imkanlar dahilinde sporcularımız uluslar arası düzeyde başarılı sonuçlar elde ettiler.

 

Gençlik Spor Kulübü çatısı altında bulunan sporcularımız, hem kentimizi hem de ülkemizi başarı ile temsil ediyorlar.

 

Milli takım seviyesine yükselen çocuklarımızı görmek bizleri oldukça sevindirmektedir. Sporcularımızın bu başarılarından kıvanç ve gurur duyarken spora ve sporcuya verdiğimiz emeklerin karşılığını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Tüm antrenörlerimizi ve sporcularımızı başarılarından dolayı yürekten kutluyorum” şeklinde konuştu.Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Atletizm sporcuları geçtiğimiz Mart ayında Antalya ilinde düzenlenen Türkiye Atletizm Yürüyüş şampiyonası Milli Takım seçmelerinde başarılı sonuçlar elde etti.

 

Buna göre Yıldız kızlarda Hülya Fansa 3., 16 yaş altı kategorisinde Seçil Akpınar 1. oldu. Yine Mart ayında Trabzon’da yapılan ve Türkiye, Ukrayna, Belarus ülkelerinin katılım gösterdiği üçlü yıldızlar müsabakalarında 5000 m yürüyüş kategorisinde Hülya Fansa 1. olarak ülke puanı açısından 6 puan alarak Türkiye’ye en yüksek puanı kazandırdı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz