Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Sorunları Gidereceğiz…

19 Şubat 2010 Cuma, 10:36
Sorunları Gidereceğiz…

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, köy, belde ve ilçeyi bütün olarak kabul ederek sorunların giderilmesini sağlayacaklarını söyledi.
 
Vali Lekesiz, Hassa ilçesinde ımam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilen “ıl ıdare şube Başkanları Toplantısı”nda yaptığı konuşmada, ilçeye ilk kez geldiğini bu gibi toplantıları daha sık yapacaklarını kaydetti.
 
 
Kent genelinde başta sağlık ve eğitim olmak üzere önemli gelişmelerin yaşandığına dikkati çeken Lekesiz, “Köy, belde ve ilçeyi bütün olarak kabul ederek sorunları gidereceğiz. Bu nedenle buradayız. Tüm ilçelerde incelemelerde bulunarak sorunu yerinde tespit ediyoruz ve çözümü konusunda katkı sağlıyoruz. Katılımın yüksek olması beni memnun etti” dedi. Vali Lekesiz, daha sonra tüm daire müdürlerine söz vererek, geçen yıl ve bundan sonra yapılacak yatırımlar hakkında bilgi aldı.
 
 
Hassa Kaymakamı Harun Başıbüyük de ilçenin sosyo-ekonomik yapısı hakkında bilgi verdi. Milli Eğitim Müdürü şenol Genç de “Ana-kız okuldayız” ve ”Ana sınıfı” projelerini anlattı. Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, ilçenin sakin bir yapısının bulunduğunu belirterek, alınan güvenlik önlemlerini anlattı. Toplantıya, Hassa Belediye Başkanı Mustafa Karataş, daire müdürleri, belde belediye başkanları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz