Son Dakika
23 Eylül 2018 Pazar

Sorunlar Görmezden Geliniyor…

21 Aralık 2011 Çarşamba, 09:27
Sorunlar Görmezden Geliniyor…

çobancı, “hemen her gün bir şeylere zam geliyor ama basın mensupları bunu görmezden gelerek sokakta kavga eden iki insanın haberine daha fazla yer veriyor. Temel ihtiyaçlarımıza zam üstüne zam geliyor ve bunlar bizi ciddi ölçüde sarssa da biz liseli öğrencileri en fazla etkileyen ilçemizde son olarak yapılan ulaşım zamlarıdır”Samandağ ilçesinde bir grup lise öğrencisi, yol ücretlerine yapılan zammı protesto etti. Oytun Alanı’nda gerçekleşen eylemde bir araya gelen lise öğrencileri adına açıklama yapan Melisa çobancı, ulaşım ücretlerine yapılan zamların öğrencileri mağdur ettiğini belirterek, zamların, her gün ulaşım araçlarıyla okula gitmek zorunda kalan öğrencileri ve ailelerini zor durumda bıraktığını söyledi.
 
 
çobancı, ülkenin gerçek sorunlarının tartışılmadığını öne sürerek, şöyle konuştu:
 
“Hemen her gün bir şeylere zam geliyor, ama basın mensupları bunu görmezden gelerek sokakta kavga eden iki insanın haberine daha fazla yer veriyor. Temel ihtiyaçlarımıza zam üstüne zam geliyor ve bunlar bizi ciddi ölçüde sarssa da biz liseli öğrencileri en fazla etkileyen ilçemizde son olarak yapılan ulaşım zamlarıdır.
 
 
Bu zamlardan ailelerimiz mağdur ediliyor. Biz liseli öğrenciler olarak benzin fiyatlarının düşürülmesinin hem şoförleri hem de öğrencileri rahatlatacağını düşünüyoruz. Bu bağlamda benzin fiyatları ile beraber bu zamların geri çekilmesini talep ediyoruz.” öğrenciler, açıklamanın ardından olaysız dağıldı. AA

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz