Son Dakika
16 Temmuz 2018 Pazartesi

şimdi Tam Zamanı..

22 Şubat 2012 Çarşamba, 19:19
şimdi Tam Zamanı..

Denk, “ Zaman birlik ve beraberlik zamanı, zaman bütün yıl harcanan çabanın ve emeğin karşılığını alma zamanı. Ligin bitmesine üç hafta kala girdiğimiz zorlu süreçte, bizden desteğini hiç esirgemeyen coşkulu taraftarımızdan, desteklerinin devamını bekliyoruz”
 
 
 
Türkiye basketbol Kadınlar Ligi ekiplerinden Homend Antakya Belediyespor Genel Menajeri Mahmut Denk Antakya Belediye binasında düzenledikleri basın toplantısında, ligin bitimine üç hafta kala girilen zorlu süreçte, desteklerini takımlarından hiçbir zaman esirgemeyen vefalı Antakya taraftarına her zamankinden fazla ihtiyaçları olduğunu söyledi.
 
 
 
Bütün sezon harcadıkları çaba ve emeğin karşılığını alabilmek ve ligde kalabilmek için geriye kalan karşılaşmalarda galibiyetler kazanmak istediklerini ifade eden Denk, “Kalan üç maçıda kazanmak için sahaya çıkacağız ve bu süreçte taraftarımıza her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var” dedi.
 
 
 
Kalan üç maçın ikisinin kazanılması durumunda rahat bir nefes alacaklarının altını çizen Denk, bir maçın kazanılması durumunda ise rakiplerin alacakları sonuçların önem kazanacağını ifade ederek şöyle devam etti:
 
 
 
“Kalan üç maçtan alacağımız iki galibiyet bizi rahatlatacak ve bu durumda rakiplerimizin ne yaptığı bizi ilgilendirmeyecek. Biz üç maçı da kazanmak için sahaya çıkacağız, üç maçıda kazanarak, kimin ne yaptığına bakmadan yolumuza devam etmek istiyoruz.”Hafta sonu deplasmanda kaybedilen Mersin Büyükşehir Belediyesi maçını değerlendiren Homend Antakya Teknik Sorumlusu Levent Deringöl ise, “kötü başladığımız ve 22-9 geriye düştüğümüz maçta beraberliği sağlamamıza rağmen, maçın kırılma anlarında yaptığımız hatalarla maçı kaybettik.” Dedi.
 
 
 
 
Artık son düzlüğe girildiğini ve ligde kalma adına önlerinde üç maç kaldığını kaydeden Deringöl, “Ligde kalma adına önümüzde üç maç var. çok çekişmeli geçen son haftalarda, ligde kalma savaşı veren takımlar canla başla mücadele ediyor. önümüzde kalan üç maçı da kazanmak ve ligde kalmak için bizde tüm gücümü ortaya koyarak ligde kalmak için savaşacağız” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Hislerine güvenen bir insan olduğunu ve hislerinin bugüne kadar kendisini yanıltmadığını dile getiren Takım oyuncularından Seda Tabakçı geriye kalan üç maçı da kazanarak gelecek yılda 1. ligde mücadele edeceklerine inandığını söyledi. H.Bozok

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz