Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

SHÇEK’ deki çocuklara tıraş sözü…

14 Ekim 2009 Çarşamba, 12:40
SHÇEK’ deki çocuklara tıraş sözü…

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, Sosyal Hizmetler çocuk Esirgeme Kurumu’nda (SHçEK) çocuk Yuvası’nda kalan çocukları sadece özel günlerde değil, her zaman ziyaret etmek gerektiğini söyledi. Teksöz, ”Ahilik Kültürü Haftası” kutlamaları kapsamında, oda başkanlarıyla birlikte SHçEK çocuk Yuvası’nda kalan çocukları ziyaret etti.
 
Birlik olarak bundan sonra her ay SHçEK’ i ziyaret edeceklerini belirten Teksöz, ”SHçEK çocuk Yuvası’nda kalan çocukları sadece özel günlerde değil, her zaman ziyaret etmek gerekiyor. Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Maddi durumu iyi olan tüm işadamlarımızı ve hayırseverlerimizi buradaki çocuklara yardımcı olmaya davet ediyorum. Topluma faydalı olmaları için, onlara katkıda bulunmalı ve her zaman yanlarında yer almalıyız” diye konuştu.
 
TEKSöZ: “Bıçaklama olayı fevri bir olaydır”
Teksöz, ayrıca, geçen gün kentte dolmuş şoförleri arasında çıkan kavgada, bir kişinin yaralanması olayı ile ilgili sorulan soru üzerine, ”Kentimizde yaşanan gelişmelerle birlikte bir kabuk değişimi yaşanıyor. Pasta büyüdükçe yaşanan sıkıntılar da büyümekte ancak bunun yarattığı sıkıntıları hep birlikte aşacağız. şoförler arasında yaşanan bıçaklama olayı fevri bir olaydır. Bunu tüm şoförlere mal etmemek gerekir” dedi. Bıçaklanan şoförün sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Teksöz, iki aileyi barıştırmak için girişimlerde bulunduklarını da söyledi. Teksöz, Berberler Odası ile birlikte SHçEK çocuk Yuvası’nda kalan tüm çocukları tıraş edeceklerinin de sözünü verdi. Ziyarete, SHçEK ıl Müdür Vekili Selin Atasever, Antakya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Ahmet Dilmeç ve davetliler katıldı.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz