Son Dakika
23 Ocak 2018 Salı

Sevgililer Gününde Evlendiler..

15 Şubat 2012 Çarşamba, 17:24
Sevgililer Gününde Evlendiler..

Genç çiftlerin evlilik kararını bu özel günde yaşama geçirmek istemi üzerine, günde yaklaşık 5-6 nikâh kıyılan ıskenderun Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde, 14 şubat Sevgililer Günü dolayısıyla, nikâh yoğunluğu yaşandı, Sevgililer Günü’nde 14 çiftin nikâhı kıyıldı.
 
 
 
Evlilik kararını 14 şubat Sevgililer Günü’nde yaşama geçiren genç bir çiftin nikâhını kıyan Belediye Başkanı Dr. Yusuf H.Civelek, “Hergün sevgililer günü gibi bir ömür geçirmenizi diliyorum. Vatana, millete sağlıklı evlatlar yetiştirmenizi temenni ediyorum. Her şeyin beslenmeye ihtiyacı var. Sevginin besini saygıdır. Birbirinize bir ömür boyu saygılı olun.
 
 
 Hayatı bütün yüreğinizle paylaşırsanız hayat güzel olur. Acılar azalır, mutluluk artar. Memleketimize, birbirinize sevgiyi unutmayın” dedi.
 
 
 
 
Sevgililer Günü’nde evlenmeyi, çifte kavrulmuş mutluluk olarak nitelendiren Civelek, “Sevginize sevgi katın. Vatana, millete sağlıklı çocuklar yetiştirin. Sevgi herşeyin üstündedir. Sevgiyle yapılan her iş daha güzel olur. Hayatı paylaşırsanız daha güzel olur. Evlilik çok güzel bir şey. Birbirinizi sevin” diye konuştu.
 
 
 
Gelinlere nikah defterini kırmızı gülle birlikte veren Civelek, genç çift ve aileleriyle günün anısına fotoğraf çekildi.Haber Merkezi

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz