Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Sevgi Tohumlarına Destek…

12 Ekim 2011 Çarşamba, 09:18
Sevgi Tohumlarına  Destek…

Dom aşiretini topluma kazandırma projesinde eğitim ve öğretimin öneminin bilinci ile başlatılan SEVGı TOHUMU FUTBOL OKULU sporcularına kitap ve kırtasiye desteği geldi.
 
      

Türkiye Futbol Federasyonu Herkes ıçin Futbol ıl Temsilcisi Yüksel COşKUN ikna ederek okula başlattığı öğrencilere ve diğer okuyan Dom aşireti çocuklarına Türk Hava Kurumu Antakya şubesi ve reklam yıldız Eray AKçEşME’den kırtasiye ve kitap yardımı katkısı sağlanmıştır.
    

 Türk Hava Kurumu Antakya şube Başkanı Ahmet şENKULE ve şube saymanı Zafer YILMAZ Dom aşiretinden 100 öğrenciye kırtasiye yardımı yaparak Yüksel COşKUN’un başlattığı eğitim seferberliğine destek vermişlerdir.

Bunlara ilaveten geçtiğimiz günlerde Dom aşiret çocuklarını ziyaret ederek onlarla sohbet eden Finans Bankın RüZGAR NEREYE reklamında oynayan reklam yıldızı Eray AKçEşME’de onlara dağıtılmak üzere bir koli hikaye ve yardımcı ders kitabı yollamıştır.

Aldıkları bu yardımlardan dolayı çok mutlu olan öğrenciler Türk Hava Kurumu Antakya şube Başkanlığına ve Eray AKçEşME’ye teşekkürlerini ileterek yaptıkları bu yardımlarının karşılığında onlarda derslerinde başarılı olacaklarının sözünü verdiler.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz