Son Dakika
18 Eylül 2018 Salı

şenliklere Büyük ılgi…

04 Mayıs 2011 Çarşamba, 15:52
şenliklere Büyük ılgi…

Her zaman sanat ve sanatçının yanında yer alan şok Medya ( 92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo, 98,5 Melodi Fm ve Asya Gazetesi) bu yıl; Mustafa Kemal üniversitesi 17. Bahar şenlikleri Basın sponsoru olarak Hatay’a hizmet etmenin gurunu yaşıyor.
 
 
şOK MEDYA BASIN SPONSORU OLDU
 
 
Etkinliğe ilişkin bir açıklama yapan şok Grup Başkanı Tamer Kerimoğlu böyle müşiş bir organizasyonda yer almaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, başta MKü Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ve Albaklar Organizasyon yetkilisi Okan Kanduran’ı tebrik etti.
 
şok Grup Başkanı Kerimoğlu; şok Medya ( 92.5 Radyo şok, 96.2 Asya Radyo, 98,5 Melodi Fm ve Asya Gazetesi) olarak bu ve buna benzer etkinliklerde her zaman üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye hazır olduklarını ifade etti ve tüm Hataylıları bu müşiş organizeye, Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) 17. Bahar şenlikleri’ ne davet etti.
 
 
Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) 17. Bahar şenlikleri kapsamında bugün Atiye’ nin sahne alması bekleniyor. Yine Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) 17. Bahar şenlikleri çerçevesinde yarın da ünlü sanatçı Göksel sevenleriyle buluşacak. MKü Tayfur Sökmen Kampusü’ nde gerçekleşecek konserler saat 21’ de başlayacak.  Konserlere katılımın çok fazla olacağı öngörülüyor.
 
 
öğRENCıLER GRUP GRıPıN’ E BüYüK ıLGı GöSTERDı
 
 
Bu arada Mustafa Kemal üniversitesi (MKü) 17. Bahar şenlikleri Grup Gripin konseri ile başladı. MKü Tayfur Sökmen Yerleşkesi, şenlik alanında yapılan etkinliğin sunuculuğunu VJ Bülent üstlendi.Etkinlik öncesinde konuşan MKü Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, öğrencilere bir yıldır ders çalışmanın verdiği stresten bu etkinliklerle kurtulmaya çalışmalarını istedi.
 
Güder, öğrencilerden eğlenirken temel dinamiklerinden ödün vermemeleri isteyerek, kültürlü bir insana yakışır şekilde eğlenmek gerektiğini kaydetti.
 
Konsere,  katılım çok fazla oldu. Grup Gripin en güzel şarkılarını seslendirerek hem öğrencileri hem de tüm izleyicileri coşturdu. Grup Gripin’ i dinlemeye gelen binlerce öğrenci gönüllerince eğlendi. Konser alanına giremeyen kişiler de farklı etkinliklerle şenliğe renk kattı. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz