şehit ve Gazi Ailelerine Destek…

28 Nisan 2009 Salı, 10:01
şehit ve Gazi Ailelerine Destek…

Antakya’da şehit ve Gazi ve ailelerine destek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleniyor. Gazi babası ıbrahim Organ ile şehit ve Gazilere yaptığı sosyal etkinliklerle destek olan Aliye Kuşçu, gelirinin tamamını Türkiye Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneğine kalması amacıyla bir kahvaltı etkinliğine sponsorluk yaparak, örnek davranış sergilediler.
 
Düzenlenen kahvaltı etkinliğine Hatay Garnizon Komutanı Albay Recep Orhan Bakırcı, HESOB Başkanı Kadir Teksöz, Antakya Defne Rotary Kulübü Başkanı Cem Mertayak, Türkiye Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hakan Kokusever, yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.
 
Etkinliğe katılanlar hem Derneğe, Gazilere ve şehit ailelerine destek olmanın mutluğunu yaşadılar hem de aileleriyle birlikte güzel bir gün geçirdiler. Türkiye Harp Malulü Gaziler şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Hakan Kokusever, başta Garnizon Komutanı Recep Orhan Bakırcı olmak üzere etkinliğe sponsor olan Aliye Kuşçu ve Gazi babası ıbrahim Organ’a ve destek verenlere teşekkür etti.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz