Son Dakika
24 Eylül 2018 Pazartesi

Seçim Çalışmalarını Sürdüyor…

27 Mayıs 2011 Cuma, 09:06
Seçim Çalışmalarını Sürdüyor…

Seçim çalışmalarını Samandağ’da sürdüren, Has parti milletvekili adayı Av. Nizam Gövce, Samandağ yolunun bu kadar bozuk olması Samandağ halkına hakarettir dedi.
 
 
Av.Gövce; Hatay’ı seçim çalışmaları için dolaşıyoruz. şunu söyleyebilirim ki Hatay’ın en bozuk bakımsız yolu Samandağ Antakya yoludur. Samandağ’a seçim çalışmaları için defalarca gittik, gideceğiz. Sürekli kaza yapmaktan korkuyoruz. Bu kadar bilinçli çalışkan Samandağ halkına revamı bu yol? Soruyorum. Dedi.
 
 
 
Gövce açıklamasında; Bu iktidarın bir ayıbıdır. Samandağ halkını cezalandırmasıdır. Burada sadece AKP suçlu değildir. AKP kadar CHP’de suçludur. CHP Samandağ halkının hakkını hukukunu koruyamıyor.
 
 
 
Samandağ halkının CHP’ye gösterdiği ilgiyi maalesef CHP Samandağ halkına gösteremiyor. Bunca zamandır bir yol sorununu çözememiştir. Bunun yanında bilinçli eğitimli Samandağ haklıda sorumludur. Demokratik ve hukuk çercevesinde tepkilerini dile getirmesi gerekir. Dedi.
 
 
Av.Gövce; Küresel kapitalizmin sembolu olan rüzgar enerjisi Türbinleri dağa taşa kısa sürede kondurulurken, Samandağ Antakya yolunun bu kadar bozuk olması Samandağ halkına hakarettir dedi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz