Son Dakika
20 Eylül 2018 Perşembe

Secerlioğlundan ıstifa

18 Ağustos 2011 Perşembe, 09:36
Secerlioğlundan ıstifa

Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi takımlarından Antakya Belediyespor’un antrenörü Mustafa Secerlioğlu, tazminat peşinde olmadığını, istifa dilekçesini kulübe gönderdiğini söyledi. 
 
 
Secerlioğlu, yaptığı açıklamada, Hatay tarihinde ilk kez bayanlar basketbolda bir takımı birinci lige çıkarmanın mutluluğunu tam anlamıyla yaşayamadığını, belediye ve kulüp başkanı Lütfü Savaş’tan her zaman yardım ve destek gördüğünü ancak, genel menajer Mahmut Denk ile görüş ayrılığına düştüklerini belirtti. 
 
 
Yeni sezonda bilgisi dahilinde 4’ü ABD’li 10 oyuncu transfer edildiğini dile getiren Secerlioğlu, ”şampiyonluğun ve birinci lige yükselişimizin keyfini yaşayamadık” dedi. 
 
Secerlioğlu, Belediye Başkanı Savaş’a Mahmut Denk ile çalışmayacağını söylediğini belirterek, ”Başkan Savaş, tercihini Mahmut Denk’ten yana kullandı. Hataylı olduğum için bazı konuları sineye çektim. Bir de kulüp yöneticilerinin sözleşmede yer alan tazminat korkusundan kurtarmak ve onları rahatlatmak için gereken kolaylığı gösterdim. Tazminat peşinde değilim. ıstifa dilekçemi gönderdim” diye konuştu. 
 
 
Daha önce de istifa ettiğini anımsatan Secerlioğlu, şunları kaydetti: 
 
 
”ıki kez istifa ettim. ılk istifamda bazı şeylerin düzeleceğini sanarak geri dönmüştüm. Takımı bir hafta kadar çalıştırdım. Baktım ki değişen bir şey yok. Takıma daha fazla zarar vermemek için ayrılmamın daha hayırlı olacağına kanısına vardım. Bu kez kesinlikle takımın başında olmayacağım.” 
Secerlioğlu, takımın play-off grubuna kalacağına inandığını da sözlerine ekledi. 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz